CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Vyleštěný parkety IXa  (Fretka — Vstupní obvod — Adršpach)

opis: Podél pravé údolní hrany stěnou (2 kruhy) ke 3. kruhu. Stavěním ze sedačky do římsy, v ní traverz doprava a stěnou ke 4. kruhu. Stěnou vpravo na předvrchol, překrokem a vpravo stěnou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 30.6.1989
autor: Karel Šimek a Pavel Vaisar, S. Lukavský, V. Sedmík, J. Rymeš
charakter: ściana | rajbas


wieża: Fretka, obwód: Vstupní obvod, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

24.6.2010 12:30:56 Jony Normalka.
Tou hvězdičkou v průvodci jsme se nechali pěkně napálit. I kdyby to bylo čisté, tak podle mě ne. Bez kartáče bychom se tam asi nepohli vůbec, leda směrem dolů. Cvaknout třetí kruh mi přišlo dost vyživný. Stavění sice ze sedačky, ale ve dvou jsme byli marný, zachránila nás bříza za rohem, ta nás dovedla do oné římsy. No a špinavý výlez na předvrchol ... to aby člověk z toho nevyšel :)

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Inventura VIIIa  (5.7.1990) Fretka Vstupní obvod (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Inventura – Varianta VIIIa  (5.7.1990) Fretka Vstupní obvod (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Komínem III  (5.7.1990) Fretka Vstupní obvod (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Stará cesta II  (0.0.0000) Fretka Vstupní obvod (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Vyleštěný parkety IXa  (30.6.1989) Fretka Vstupní obvod (Adršpach) 1 komentarz (24.6.2010)

MAPA

OKOLICA

Brusinka — Fotografická — Jitřenka — Myška — Převozník — Večernice

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.