CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Studený vítr VI  (Harry peak — Himálaj — Adršpach)

opis: Stavěním a po východní hraně (kruh) na vrchol.
data pierwszego wejścia: 22.8.1981
autor: Petr Blahna, V. Hes
charakter: ściana


wieża: Harry peak, obwód: Himálaj, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

27.8.2011 20:17:46 nosicek Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.
Co k tomu říci... Po odstavění následuje nejištěný dolez ke kruhu, kde poslední krok je v rámci šestky zcela mimo mísu. Odlez od kruhu je další obtíž, která nemá se šestkou pranic společného. Těch zbylích pár metrů už by za šest bylo, ale probojovat se k nim podle popisu v průvodci, neboli "čistě", je více než zajímavé (natož pak za VI).
26.8.2013 9:05:18 EL Diablo Normalka.
Za VI to asi není, ale vykřičník je neprávem. Před cvakáním Q se dá založit lanovice. Krok k a od Q je jak na bouldrovce :-)
11.9.2018 10:40:58 Jony
Přelezení cesty v kontextu popisu se pohybuje dle mě kolem specifických VIIIa/VIIIb.

ZDJĘCIA

Studený vítr 23.10.2012 | 2493x
nosicek

Studený vítr 28.8.2011 | 2953x
nosicek

DROGI

Fajne. Kapří tanec VIIa  () Harry peak Himálaj (Adršpach) 1 komentarz (29.7.2016)zdjęcia - 1x
Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Studený vítr VI  (22.8.1981) Harry peak Himálaj (Adršpach) 3 komentarze (11.9.2018)zdjęcia - 2x

MAPA

OKOLICA

Blecha — Čho Oju — Dudh kosí — Hidden peak — Manaslu — Rododendron — Sinjolču — Svišť — Věž Herberta Tichého

ZDJĘCIA

Kapří tanec 29.7.2016 | 2582x
shama


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.