CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Stavěná VI (VIIIa)  (Šikmá — Skály - Bišík — Teplice)

opis: Od JZ spárou na balkon. Stěnou ke kruhu, (stavěním ze sedačky) a stěnou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 26.6.1964
autor: Danuš Sádlo, J. Provazník, D. Tůma
charakter: ściana | rajbas | topór


wieża: Šikmá, obwód: Skály - Bišík, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

15.8.2013 21:10:44 nosicek Normalka.
Nejprv taková soukačka přes stupně, která ani moc nejde zajistit a pak to přijde. Bez stavění mi přelez přišel určitě na VIIIa, ale je to jen můj odhad. Přelez stavění a výlez na vršek je hezká záležitost. Dosti nás překvapilo, že ač je věž hned u cesty, měli jsme HORE ZDAR po sedmi letech!!!
4.7.2014 23:55:03 BÍĎA
cestu jsme normálně odstavěli a i tak to pro nás byl zážitek znovu mužu poděkovat (Benymu) že šel zrovna okolo a přihodil pár moudrých rad :) jinak tenhle rok HORE ZDAR cestou ke kruhu jdou dvoje hodiny to je, tak asi vše.
2.7.2017 12:53:35 imre Fajne.
Kruh se dá cvaknou z balkónu, což dolez k němu zpříjemní. Cestou ke kruhu dvoje hodiny a jedna smyčka. Nejtěžší mi přišlo narovnat se se svými 180 cm do úzké škvíry nad prvníma hodinama.(výrazné břicho na fotce).
21.6.2022 22:51:35 Alv Fajne.
Chvilku mi dalo, než se mi podařilo najít hodiny pod prvním břichem. Rozhodně pak dodají odvahu pro jeho přelez, jelikož se musí chtě nechtě z komínku ven. Je na to pak poměrně zábavný pohled, když nohy vlají ven a jediné co drží je zaklíněné rameno v širočině. Po doslovném dobytí police jsou ve zlomu druhé hodiny, které pojistí dolez ke kruhu. Od kruhu jsme stavěli a dolez na vrchol je po tom soukání se širočinou za odměnu. Hvězdičku dávám za pěknou linku, která se téměř neleze. Co jsem koukal, tak se píší jen horezdary. Třeba se to s novou sportovkou změní.

ZDJĘCIA

Stavěná 2.7.2017 | 2391x
imre

DROGI

 Cesta plantážníků VIIIb  (5.9.2004) Šikmá Skály - Bišík (Teplice) 0 komentarze ()
Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze. Hororová scénka VI  (25.9.1982) Šikmá Skály - Bišík (Teplice) 1 komentarz (25.6.2022)
 PISA VIIIc  () Šikmá Skály - Bišík (Teplice) 0 komentarze ()
Fajne. Stavěná VI (VIIIa)  (26.6.1964) Šikmá Skály - Bišík (Teplice) 4 komentarze (21.6.2022)zdjęcia - 1x
 varianta Šikmé cesty VI  (27.7.1975) Šikmá Skály - Bišík (Teplice) 0 komentarze ()


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.