CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Šmudlova VIIa  (Sněhurka — Panoptikum — Adršpach)

opis: JZ spárou na pilířek. Spárou ke kruhu, stavěním ze sedačky a stěnou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 2.9.1972
autor: Petr Mocek a Stanislav Lukavský, J. Frýba, M. Nosek
charakter: ręczna rysa


wieża: Sněhurka, obwód: Panoptikum, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

21.4.2009 12:23:34 Jony Normalka.
Na VIIa dost těžký, spára se zajistit dá a je relativně pěkná. Vyplatí se Sněhurku vyhledat.
11.9.2009 23:02:04 Alešák Fajne.
Výrazně těžší mi to nepřipadlo, pěkná žabka, krásná cesta.
26.6.2010 19:19:38 nosicek Fajne.
Ještě není špatný dodat, že se leze levou spárou na levý pilířek... My jsme lezli pravou... Obtížnost VIIa by odpovídala, stavění od kruhu taky, jenom k němu se leze sokolíkama... Hvězdičku dávám za tu pravou spáru ;-)
2.11.2011 9:53:18 Šáfa Bardzo fajne.
Až ke kruhu na tři hvězdy ze dvou. Pak jsem byl moc vděčný za stavěče, že se nevyhýbá bůčku a narostl. Průšvih byl až úplný závěr, když jsme to odstavěli do výlezové hrany. Ta je osolená, ba shnilá! Trochu jsem si zalítal a musím se vrátit s lepšími lezečkami. Jsem rád, že se to i Jonymu zdálo těžší.
20.8.2012 7:17:38 Bin Fajne.
Spára dobrá, stavění-jak jinak-zábavné. Jenom, snad díky frekvenci přelezů, stěnka lehce zamešená. Jo, a pak jsem rukou hladce vytáhl slaňák. Dá se slanit stylem "každý jinam".
15.5.2016 14:26:41 Tatuš
Slaňák byl vyměněn už loni Petrem Novotným a Tomášem Kubiasem. Ten zarezlý starý kruh jsem vyměnil za nový lepený, věž je tedy zcela ve formě...

ZDJĘCIA

Šmudlova 20.8.2012 | 1825x
michal

DROGI

Fajne. Šmudlova VIIa  (2.9.1972) Sněhurka Panoptikum (Adršpach) 6 komentarze (15.5.2016)zdjęcia - 1x

MAPA

OKOLICA

Čapka — Hranolek — Čučátko — Kámen — Kamínek — Vodní kámen — Vodník

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.