CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Bardzo fajne. Pro Tebe VIIb (VIIb)  (Věčná — Slavenské skály — Broumovské stěny)

opis: Z vnitřního prostoru mezi věží a přilehlým pilířem komínem a rozporem k 1. kruhu který je ve stěně pilíře. Přepadem do plotny a tou (2. kruh) na vrchol.
data pierwszego wejścia: 29.2.1992
autor: Stanislav Beneš, L. Kubina
charakter: ściana


wieża: Věčná, obwód: Slavenské skály, obszar: Broumovské stěny
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

5.4.2009 15:31:57 beny Bardzo fajne.
I když trochu nelogicky kruh ve stěně pilíře. Ale pěkná cesta. Těžko se to za ten kruh prasí.
2.9.2015 11:49:15 Mešák Bardzo fajne.
Krásná cesta :-) U prvních dvou kroků v té plotně jsem se teda trochu bál, že mi to ujede a odhodí na ten pilíř, ale zas tak moc těžký to nakonec nebylo. Pod prvním kruhem jde ve stěně pilíře založit dvě smyce...
23.7.2021 8:40:57 Pavlík Bardzo fajne.
Ke kruhu se mi nepovedlo založit nic. Jsou tam sice hodinky, ale ani nejmenší kevlar se mi nepodařilo protáhnout. Rajbas je v pohodě, akorát pod nohama straší díra a až za ní kruh.

ZDJĘCIA

DROGI

Bardzo fajne. Pro Tebe VIIb (VIIb)  (29.2.1992) Věčná Slavenské skály (Broumovské stěny) 3 komentarze (23.7.2021)
Bardzo fajne. Přesvědčivá cesta IV (IV) RP: IV  (30.8.1991) Věčná Slavenské skály (Broumovské stěny) 1 komentarz (5.4.2009)
Bardzo fajne. Věčný vítr VIIa  (14.6.1997) Věčná Slavenské skály (Broumovské stěny) 1 komentarz (20.7.2021)
Bardzo fajne. Vzpomínka na budoucnost VIIIc (VIIIc)  (23.4.1994) Věčná Slavenské skály (Broumovské stěny) 3 komentarze (6.4.2009)


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.