CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Pravá letní pohoda - Varianta VIIa (VIIa) RP: VIIa  (Křižácká stěna — Jižní věže — Křížový vrch)

opis: Stěnou přímo přes převis ke kruhu.
data pierwszego wejścia: 0.0.0000
autor: neznámý
charakter: ściana | rajbas


wieża: Křižácká stěna, obwód: Jižní věže, obszar: Křížový vrch
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

20.11.2012 14:44:40 Hlaďas Normalka.
Uživatel cestu pouze hodnotil, nekomentoval.
6.11.2020 1:37:45 Lobino Bardzo fajne.
Tak to v této nepříliš velké stěně už máme: 1. Pravá letní pohoda 2. Pravá letní pohoda - Varianta (napojuje se na předešlou zleva u kruhu) 3. Pravá letní pohoda - Varianta - Wu-Chan vir variant = (od Varianty se odpojuje nad převisem, kde je nový kruh v místě, kde se původní varianta dala zajistit betonovou smyčkou a tak vlastně dojišťuje starší cestu) 4. Karanténa, která začíná vpravo, křižuje Pravou letní pohodu v místě napojení Varianty u kruhy, který je teď společný pro tři cesty a na Wu-Chan vir variant se napojuje u jejího posledního kruhu Hlásím se o autorství prvovýstupu "Druhá vlna": nástup Karanténou (kruh), stěnou ke kruhu Pravé letní pohody, sestup Variantou k prvnímu kruhu Wu-Chan vir variant, po 15 cm smyčka, stěnou vzhůru (2. a 3. kruh cesty Wu-Chan vir variant), traverz doprava cestou Karanténa zpět ke kruhu Pravé letní pohody, stěnou a rajbasem na temeno. Ke konci už dost natejká a táhne lano... Ale moje srdcovka je stejně původní Varianta s krásným nástupem přes převis.

ZDJĘCIA

Pravá letní pohoda - Varianta 5.6.2014 | 2223x
Rencoš

DROGI

Bardzo fajne. Karanténa VI  () Křižácká stěna Jižní věže (Křížový vrch) 2 komentarze (28.5.2020)
Normalka. Pravá letní pohoda VI (VI) RP: VI  (28.6.1983) Křižácká stěna Jižní věže (Křížový vrch) 2 komentarze (20.11.2012)
Fajne. Pravá letní pohoda - Varianta VIIa (VIIa) RP: VIIa  (0.0.0000) Křižácká stěna Jižní věže (Křížový vrch) 2 komentarze (6.11.2020)zdjęcia - 1x
Normalka. Údolní V  (0.0.0000) Křižácká stěna Jižní věže (Křížový vrch) 2 komentarze (27.5.2019)


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.