CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Muchomůrky bílé VIIa  (Houbová — Vstupní obvod — Adršpach)

opis: Od JZ rozporem o blok, přepadem do stěny a tou k 1. kruhu. Zleva za hranu a podél ní ke 2. kruhu. Vpravo stěnou podél hrany na vrchol.
data pierwszego wejścia: 0.0.1993
autor: Radan Pfeifer a Miloš Kaněra a Dušan Weis
charakter: ściana


wieża: Houbová, obwód: Vstupní obvod, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

24.5.2012 11:16:21 Šáfa Normalka.
Možná mi to jen vyloženě nesedlo (koneckonců nakonec jsem to zapytlil), ale na Křižáku by to mohlo být VIIIa? Kolmá až mírně převislá stěnovka po chytech úplně jak na protějším kopci. Rozpor není třeba.
20.8.2013 10:16:38 Šáfa
Asi to bude ještě o chlup těžší než těch VIIIa. Přivedl jsem si devítkového stěnového lezce, že si to dám na druhém konci. A odskakoval ve stejném místě jako já. Ani Makakovi o hodinu později to nesedlo a (prozatím) zapytlil shodně taky pod prvním.
21.7.2014 10:05:44 Šáfa
Makak odpytlil a souhlasí s komentářem ve vrcholovce, který tomu přisuzuje VIIIb.

ZDJĘCIA

Muchomůrky bílé 19.12.2013 | 2782x
Šáfa

DROGI

Bardzo fajne. Lanýž VI  (4.11.1992) Houbová Vstupní obvod (Adršpach) 1 komentarz (7.3.2017)zdjęcia - 1x
Normalka. Muchomůrky bílé VIIa  (0.0.1993) Houbová Vstupní obvod (Adršpach) 3 komentarze (21.7.2014)zdjęcia - 1x
Normalka. Z mezivěží IV  (0.0.1980) Houbová Vstupní obvod (Adršpach) 0 komentarze ()

MAPA

OKOLICA

Babiččina lenoška — Dcerka — Dědečkova předkožka — Harry holič — Luňákovo hnízdo — Mezáč — Václav — Yamaha — Zilvar z chudobince

ZDJĘCIA

Lanýž 7.3.2017 | 3035x
michal


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.