CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Epitaf VIIIc  (Hladová zeď — Panoptikum — Adršpach)

opis: Uprostřed SZ stěny mělkou spárou ke kruhu a vlevo spárou na temeno.
data pierwszego wejścia: 16.9.1984
autor: Stanislav Lukavský, P. Zeiska
charakter: ściana | szczelina | dülfer


wieża: Hladová zeď, obwód: Panoptikum, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

14.3.2012 14:50:28 paštik Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.
Podivnost, která je naštěstí ukrytá v kopcích. Koutek s mělkým oblým zářezem místo spáry. Jištění vysoko. Určitě kluci uměli a umí i dnes, a TR jsem tohle moc nepobral. Spíš vůbec.
22.3.2018 22:10:58 Alešák Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
Rozkroj v hospodě půllitr napůl, naklop to trochu do převisu a máš Epitaf. "Kvalita" smyček rovněž podtrhuje jedinečnost téhle linky. Parádní lezení.

ZDJĘCIA

Epitaf 13.5.2012 | 3485x
Jony

DROGI

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Epitaf VIIIc  (16.9.1984) Hladová zeď Panoptikum (Adršpach) 2 komentarze (22.3.2018)zdjęcia - 1x

MAPA

OKOLICA

Boubel — Boubelka — Cirkus — Cirkusácká stěna — Labyrint — Neznámá — Oltář — Schovanka — Šejk — Šlechtic

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.