CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Čóro-móro VIIa  (Tukan — Město — Adršpach)

opis: Z údolní (SZ) strany vydatným stavěním a soustavou spár na hranu k 1. kruhu. Po hraně (2. kruh) a vlevo stěnou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 17.8.1986
autor: Robert Kocourek a Aleš Obršál a Stanislav Lanta a Richard Veselý, V. Sedmík, Z. Česenek
charakter: rajbas | ręczna rysa


wieża: Tukan, obwód: Město, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

18.7.2010 16:03:36 Jony Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
Soustava spár mi nepřišla úplně jednoduchá v kontextu VIIa a zajistitelnost ze začátku nicmoc, ale možná jsem něco přehlíd. Tak či tak trochu toho nepohodlí pro tu stěnu, která následuje od 1. Q za to stojí, sice je to špinavý, ale parádní lezení v rajbasu s miskama.

ZDJĘCIA

DROGI

Fajne. Arizonská pěnice VIIa  (19.6.1988) Tukan Město (Adršpach) 12 komentarze (15.6.2015)zdjęcia - 2x
Normalka. Čóro – móro – Láry – fáry VIIIc  (24.9.1989) Tukan Město (Adršpach) 0 komentarze ()
Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Čóro-móro VIIa  (17.8.1986) Tukan Město (Adršpach) 1 komentarz (18.7.2010)
Normalka. Hogo – fogo VIIb  (19.6.1988) Tukan Město (Adršpach) 0 komentarze ()

MAPA

OKOLICA

Bufet — Cukrovarský komín — Domov důchodců — Falešný hráč — Karbaník — Kárové eso — Kat — Kibic — Malá protěž — Metro — Pacholek — Pacholíček — Starostova dcera — Špalek — Venušin pahorek — Vnouče — Želva — Žolík

ZDJĘCIA

Arizonská pěnice 5.7.2010 | 3257x
Alešák

Arizonská pěnice 4.9.2010 | 3895x
Čaj


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.