CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Burčák VIIIa  (Kalich — Jezerka — Adršpach)

opis: Rozporem o pilíř Medvědí stěny (u východní hrany věže) a traverz vpravo v římse přes hranu k 1. kruhu. Stavěním, stěnou do zářezu a jím na balkónek. Stěnou podél hrany (2. kruh) na blok. Cestou strachu bez stavění na vrchol.
data pierwszego wejścia: 19.3.1989
autor: Stanislav Lukavský a Jaroslav Houser
charakter:


wieża: Kalich, obwód: Jezerka, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Burčák VIIIa  (19.3.1989) Kalich Jezerka (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Cesta strachu VIIa (VIIc)  (4.6.1966) Kalich Jezerka (Adršpach) 1 komentarz (10.7.2012)

MAPA

OKOLICA

Bendžo — Bubáček — Hermes — Lucie — Medvědí stěna — Orfeus — Prométheus — Půlnoční — Pygmalion — Quasimodo — Trojče

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.