CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Bosou nohou V  (Šídlo — Jezerka — Adršpach)

opis: Údolní (JZ) spárou na temeno.
data pierwszego wejścia: 1.8.1993
autor: Petr Slanina, S. Lukavský
charakter: ręczna rysa


wieża: Šídlo, obwód: Jezerka, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

19.9.2013 10:18:17 Tatuš Normalka.
Klasická pětka Špeka a Cigoše, na Bručových stránkách tomu dávají VIIc a lebku... První polovinu nabíráš výšku žábou, druhá půlka je spíš takový žlab (nepříjemný přechod žába-klíč). Nějaké uzlíky jsem tam našťoural, ale nic z čeho bych slintal. Pro fajnšmekry.
19.12.2017 23:12:44 michal Normalka.
Klíčové jsou poslední 4-5m spáry. Bývá špinavá, zavlhlá. Jdou uzlíky na začátku tohoto úseku (níž nejsou ani potřeba), ale ne každému tam budou držet. Není to úplně lala.

ZDJĘCIA

Bosou nohou 19.12.2017 | 2168x
michal

DROGI

Normalka. Bosou nohou V  (1.8.1993) Šídlo Jezerka (Adršpach) 2 komentarze (19.12.2017)zdjęcia - 1x

MAPA

OKOLICA

Chameleon — Ještěrka — Ještěrovo křídlo — Michael Jackson — Opomenutá — Vážka

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.