CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Bíbův sen (Úsměv na Bíbu) VIIIc  (Bonbonek — Vstupní obvod — Adršpach)

opis: V levé části SV stěny spárou k 1. kruhu. Spárkou a sokolíkem k 2. kruhu. Stěnou do římsy, traverz vpravo a stěnou (3. kruh) na vrchol.
data pierwszego wejścia: 19.7.1992
autor: Marek Volhejn a Petr Mocek a Jaroslav Kožík, S. Lukavský
charakter: ściana | ręczna rysa


wieża: Bonbonek, obwód: Vstupní obvod, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

7.9.2011 11:30:39 Jony Normalka.
Dvakrát potvrzený eRko konečně povolilo. Tkanice z roku 2004 a 2009 konečně vyndány. Cesta doznala 8. opakování. Až do sokolíku Bonbónek nabízí pestrý výběr koláčů k napečení. Zajimavý zved do římsy, kde nic není, nebo je? Ale kde ... Zkreslené pocity v traverzu delší než samotný Bonbónek na výšku ... vyplatí se? Jako vždy, jo.

ZDJĘCIA

Bíbův sen (Úsměv na Bíbu) 7.9.2011 | 2101x
lezecc

DROGI

Normalka. Bíbův sen (Úsměv na Bíbu) VIIIc  (19.7.1992) Bonbonek Vstupní obvod (Adršpach) 1 komentarz (7.9.2011)zdjęcia - 1x
Normalka. Chuťovka VIIb (VIIb)  (21.9.1966) Bonbonek Vstupní obvod (Adršpach) 1 komentarz (17.1.2010)

MAPA

OKOLICA

Kozák dubový — Old Shaterhand — Orlí hnízdo — Ptákojeb lesní — Standokan — Stoprocentní věž — Strážce — Sud — Varle

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.