CS PL DE
piskari.cz - ikona - beim Klettern nehme ich Rücksicht auf den Felsen piskari.cz - ikona - ich verwechsle den Felsen nicht mit künstlicher Wand (z. B. kein Toprope) piskari.cz - ikona - ich verwende kein UFO piskari.cz - ikona - ich verwende kein Magnesia

vergessenes passwort

 

Normal. Žlutá VIIa  (Ukulele — Panoptikum — Adršpach)

beschreibung: SV stěnou šikmo doprava ke kruhu. Sokolíkem a stěnou na vrchol.
datum der erstbesteigung: 26.5.1968
autor: Václav Horných a Jaroslav Seifert
charakteristik: wand | hangel


turm: Ukulele, bezirk: Panoptikum, gebiet: Adršpach
Rettungsdienst Broumovsko — standorte mit Erster–Hilfe–Ausstattung

NEUE KOMMENTARE


Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.   Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann).   Normal.   Schön.   Sehr schönKOMMENTARE

2.6.2009 19:23:41 Hans Normal.
Cesta, která mi taky přišla podstatně těžší, než je udávaný číslo. Sice je fakt, že na Adr je to malý "kvak", ale člověk si zaleze. Gradujete to zdola nahoru. Už celkem zajímavý je cvaknout kruh. Pak ho oblézt, následuje trochu lepší pasáž, kde je lepší si pořádně založit, protože výlez na vršek stojí za to! Výlez z mírně převislý stěnky na víceméně hladký vršek. Jsou tam takový malinký shnilý hodinky, který jsem si netroufnul vzít. Takže jsem tam asi půl hodiny blbnul, až jsem to nakonec protlačil na vzpor, ale byl to teda zajímavej zved. Kousek pod tím je tutový hnízdo, kam jsem si přibývajícími pokusy o vršek přidával smyčky, nejdřív slabou, na ni jsem pak pro jistotu přidal nějakou středně silnou a zakončil jsem to lanovicí. Pak už nebylo co přidávat, tak jsem to musel dát :). Leze se to tak jednou za pár let. Takže horezdarka skoro jistě zaručena.
29.7.2013 10:01:56 EL Diablo Normal.
V hodinách je bočák - dost solidní jamka, aby se člověk zklidnil a nastoupal si nohu do stěny na dobrý stupy. Škoda, že ta cesta tak solí.

FOTOS

ROUTE

Normal. Žlutá VIIa  (26.5.1968) Ukulele Panoptikum (Adršpach) 2 kommentar (29.7.2013)

MAP

TURMS

Balalajka — Branka — Galileo — Harfa — Harfeník — Kněz — Mandolína — Manéž — Nedělní — Ohyzda — Střídavě oblačno — Učedník

FOTOS


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Das Portal ist nicht nur für die Leute entstanden, sie sich über die Besonderheiten des Sandsteinkletterns in der Umgebung von Police informieren möchten, sondern auch für diejenigen, die sich an den relevanten Informationen über die Routen und Lokalitäten beteiligen möchten. Weitere Informationen über das Projekt.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNERPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.