CS PL DE
piskari.cz - ikona - beim Klettern nehme ich Rücksicht auf den Felsen piskari.cz - ikona - ich verwechsle den Felsen nicht mit künstlicher Wand (z. B. kein Toprope) piskari.cz - ikona - ich verwende kein UFO piskari.cz - ikona - ich verwende kein Magnesia

vergessenes passwort

 

Schön. Klasická VIIa  (Himálajská vyhlídka — Himálaj — Adršpach)

beschreibung: Údolní (SV) stěnou vlevo do spáry (1. kruh) a přes převis ke 2. kruhu. Stěnou vpravo ke 3. kruhu. Žlabem vpravo nebo stěnou přímo na temeno.
datum der erstbesteigung: 8.8.1998
autor: Jan Adamec jun. a Miroslav Josefi a Jan Adamec
charakteristik:


turm: Himálajská vyhlídka, bezirk: Himálaj, gebiet: Adršpach
Rettungsdienst Broumovsko — standorte mit Erster–Hilfe–Ausstattung

NEUE KOMMENTARE


Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.   Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann).   Normal.   Schön.   Sehr schönKOMMENTARE

28.1.2016 21:27:06 Martin Sehr schön
Sice se nejedná ocestu na věž, ale na masiv, přesto pro mě jedna z nejhezčích cest ve Dvorské rokli - kousek spáry, stěny a pár rajbasových kroků - odhadem 30 m krásného lezení s dobrým jištěním.
2.11.2016 12:17:45 Staník Schön.
Kromě začátku v trochu horším matroši celkem fajn lezeí. Spára je o něco lehčí než vypadá, občas chyt, dvoje hodiny a bambule v římse. Ovšem musí být suchá. Krut je převis kolem 2. Q. Závěrečná stěnka je fakt exponovaná lahůdka, 2× hodiny a smyčka. Obtížnost bych viděl spíš na VIIc.
20.8.2018 9:00:13 Belmondo Schön.
Pěkný lezení v týhle cestě. Nástup je teda v horším a zdál se nám těžší než VIIa. Od 1.Q až nahoru pak krásný lezení, ale bohužel je to dost zajetelený. Pro ten případ jsme si vzali kartáček, hodil se. Od 1.Q ke 2.Q jsem motal 4x hodiny. Dle vrcholovky se to moc neleze a píšou tam, že od 3.Q přímo n.v. je to varianta za VIIIa.

FOTOS

ROUTE

Schön. Klasická VIIa  (8.8.1998) Himálajská vyhlídka Himálaj (Adršpach) 3 kommentar (20.8.2018)

MAP

TURMS

Irvineho věž — Malloryho věže

FOTOS

piskari.cz

Das Portal ist nicht nur für die Leute entstanden, sie sich über die Besonderheiten des Sandsteinkletterns in der Umgebung von Police informieren möchten, sondern auch für diejenigen, die sich an den relevanten Informationen über die Routen und Lokalitäten beteiligen möchten. Weitere Informationen über das Projekt.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNERPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.