CS PL DE
piskari.cz - ikona - beim Klettern nehme ich Rücksicht auf den Felsen piskari.cz - ikona - ich verwechsle den Felsen nicht mit künstlicher Wand (z. B. kein Toprope) piskari.cz - ikona - ich verwende kein UFO piskari.cz - ikona - ich verwende kein Magnesia

vergessenes passwort

 

Normal. Jurova VIIb (VIIIb)  (Růžička — Království — Adršpach)

beschreibung: Z náhorní soutěsky dvojspárou a komínem k římse. Traverz doleva a stěnou k 1. kruhu. Spárou ke 2. kruhu (stavěním ze sedačky), spárou a stěnou na vrchol.
datum der erstbesteigung: 8.7.1961
autor: Karel Hauschke, Z. Klikar
charakteristik: handriss | schulterriss


turm: Růžička, bezirk: Království, gebiet: Adršpach
Rettungsdienst Broumovsko — standorte mit Erster–Hilfe–Ausstattung

NEUE KOMMENTARE


Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.   Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann).   Normal.   Schön.   Sehr schönKOMMENTARE

10.6.2009 21:37:29 lezecc Schön.
Krásná a poctivá klasika ve velké stěně.V ůvodní dvojspáře to chce jen trošku přivřít oči a leze se to mnohem líp než to vypadá. Ve stěnovém useku úři traverzu akorát opatrně a pak už začíná spárový dobroudružství se vším všudy.Mezi kruhy odčas trošku zeleniny ale není to až takový problém. Největší problém je čistý odlez od 2 kruhu, tam má člověk smíšený pocity jestli to půjde pomalu nahoru nebo rychle dolů, když se podaří přijde dolez u který se člověk ještě trošku navzdychá, ale určitě ne nadarmo.
9.8.2022 8:08:49 Julča Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.
Dostat se ke kruhu byl horor, všechno se láme, včetně toho, na co se křivě podíváte. S jištěním před traversem to taky není kdovíco. Spára už pak docela dobrá, jištěná a hlavně tam fakt není co urvat.

FOTOS

Jurova 30.6.2010 | 3343x
lezecc

Jurova 10.6.2009 | 2714x
lezecc

Jurova 10.6.2009 | 2586x
lezecc

ROUTE

Normal. Jurova VIIb (VIIIb)  (8.7.1961) Růžička Království (Adršpach) 2 kommentar (9.8.2022)foto - 3x
Normal. Trnitá VIIIb  (18.6.1983) Růžička Království (Adršpach) 1 kommentar (11.6.2009)

MAP

TURMS

Košíček — Myslivec — Šípek — Vlk — Zapomenutá

FOTOS


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Das Portal ist nicht nur für die Leute entstanden, sie sich über die Besonderheiten des Sandsteinkletterns in der Umgebung von Police informieren möchten, sondern auch für diejenigen, die sich an den relevanten Informationen über die Routen und Lokalitäten beteiligen möchten. Weitere Informationen über das Projekt.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNERPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.