CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Prostředník (Adršpach — Za pískovnou)

lezení povoleno: 1.7. — 30.11.

Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci


CESTY

Normál. Jihovýchodní hrana IV  (18.7.1975) Prostředník Za pískovnou (Adršpach) 0 komentářů ()
Normál. Lehčí varianta VI  (0.0.0000) Prostředník Za pískovnou (Adršpach) 2 komentáře (27.8.2015)
Echt gold. Od soumraku do úsvitu VIIa  (9.8.2002) Prostředník Za pískovnou (Adršpach) 5 komentářů (11.11.2016)
Normál. Vaškova V  (22.5.1982) Prostředník Za pískovnou (Adršpach) 0 komentářů ()

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Apollo — Balú — Béda — Belzebub — Brouček — Ďáblova kazatelna — Dvojhlavá — Geminy — Chrastítko — Ikaros — Kejklíř — Kniha — Májovka — Maugli — Mons Olympus — Morana — Mrázek — Páže — Skála Beáty — Smaik — Svobodník — Šerchán — Tyroláci

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.