CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Princezny (Adršpach — Království)

lezení povoleno: 1.7. — 30.11.

Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci


CESTY

Normál. Den černých stuh VIIc  (23.8.1986) Princezny Království (Adršpach) 0 komentářů ()
Pěkné. Rozporuprázdná VI  (28.4.1974) Princezny Království (Adršpach) 5 komentářů (8.8.2022)
Normál. Údolní VI  (8.6.1958) Princezny Království (Adršpach) 1 komentář (9.7.2012)
Normál. Údolní – Náhorní varianta V  (9.6.1958) Princezny Království (Adršpach) 0 komentářů ()

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Bratranecká — Cimbuří — Černý cikán — Hurajda — Chrobáč — Jaruška — Kojná — Komrda — Kostka cukru — Král — Loskoták jeskynní — Místokrálík — Princ — Princátko — Pumprdlík — Slaninova — Sluha — Sudička — Šašek — Vosa

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.