CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Nuget (Adršpach — Město)

lezení povoleno: 1.5. — 30.11.

Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci


CESTY

Normál. Chilkootský průsmyk IV  (27.3.1999) Nuget Město (Adršpach) 3 komentáře (5.12.2015)
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Krvavé zlato VIIb  () Nuget Město (Adršpach) 1 komentář (26.6.2017)
 Trojská unce VIIIb  () Nuget Město (Adršpach) 1 komentář (26.6.2017)
Normál. Zlatá horečka IV  (27.3.1999) Nuget Město (Adršpach) 2 komentáře (12.6.2017)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Bedrník — Bouzek — Hlavsova — Kibic — Kobylka — Koledníček — Kolíček — Kominíček — Kostelíček — Manitou — Motýl — Rusalka — Tamango — Tomahavk

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.