CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Ze soutěsky IV  (Caparti — Milenecká hora — Adršpach)

popis: Rozporem o Culíka, spárou a stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 2.7.1964
autor: Jaroslav Krecbach, K. Krecbach
charakter: stěna | komín


věž: Caparti, obvod: Milenecká hora, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

6.6.2011 10:51:40 cervo Normál.
Spodok treba vymyslieť,skušal som to prebiť prstovou špárkou no nešlo...na rozpor je to v pohode
25.8.2013 18:59:15 nosicek Pěkné.
Na čtyřku si člověk docela zaleze, myslím, že stojí za vylezení. Na vrcholu původní knížka z roku 1964. Z širočinky radši nepadat.
12.6.2018 15:21:16 Martin Pěkné.
Tohle se mi moc líbilo...komínem k prstové spárce (plocháč na jednoducho), překrok zpět do komína, rozpor a přepad k širočině. Pár metrů hlemzu a pak už jen vrcholová stěnka.
31.8.2020 11:27:45 MichalF Normál.
Cesta mi prisla na IV tezka, vystridali jsme se v ni ve vice lidech, kazdy dobyl dalsi postupove jisteni. Z sirociny lepe nepadat.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Cesta robátek VIIc  (3.7.1977) Caparti Milenecká hora (Adršpach) 0 komentářů ()
Pěkné. Ze soutěsky IV  (2.7.1964) Caparti Milenecká hora (Adršpach) 4 komentáře (31.8.2020)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Alpská — Amok — Bragliho věž — Culík — Gondola — Jebáček — Křen — Lalubi — Lesáček — Lidový vypravěč — Milenci — Pilíř — Rodinná hrobka — Řeřicha — Trojník — Uhlířská

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.