CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Večerní smutky - Varianta IXb  (Skrytá stěna — Zadní Ostaš — Ostaš)

popis: Od 2. kruhu stěnou přímo na temeno.
datum prvovýstupu: 0.0.0000
autor: neznámý
charakter: stěna


věž: Skrytá stěna, obvod: Zadní Ostaš, oblast: Ostaš
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

25.10.2010 11:06:34 Jony Normál.
Nevím, jestli jsem pro změnu čučel do kamen, ale nějak jsem nenabyl pocitu, že vršek je těžší než spodek, či aspoň ne o tolik.
19.9.2014 11:19:06 Sumec Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.
Kroky pod kruhem a kolem něj jsou fakt VIII-béčku hodně vzdálený..no Malíkovi to v tý době prostě lezlo..rozhodně se vyplatí vyčkat na podmínku.
19.9.2014 11:22:40 Sumec
..samosebou kolem 1. kruhu..od druhého je to naopak možná lehčí než udávaná devítková klasa..každopádně hvězdička za mě ne-e

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Černobílá hrana VIIb  (0.0.1987) Skrytá stěna Zadní Ostaš (Ostaš) 1 komentář (25.10.2010)
Normál. Večerní smutky VIIIb RP: VIIIc  (19.10.1986) Skrytá stěna Zadní Ostaš (Ostaš) 2 komentáře (25.11.2018)
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Večerní smutky - Varianta IXb  (0.0.0000) Skrytá stěna Zadní Ostaš (Ostaš) 3 komentáře (19.9.2014)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.