CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Echt gold. Údolní cesta VIIIb  (Macecha — Za pískovnou — Adršpach)

popis: Údolní stěnou přes 2 kruhy a hodiny na vrchol.
datum prvovýstupu: 0.0.0000
autor:
charakter: stěna


věž: Macecha, obvod: Za pískovnou, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

21.4.2016 23:14:05 Staník Echt gold.
Hodně svižný "osmbéčko" - delikátní technicko silové lezení :-) Těžko říct jestli by to uneslo i vyšší klasu. Důvodem (subjektivních) těžkostí mohlo být i silné zastínění, tedy horší podmínky. Cesta se jmenuje asi jinak v knížce to nebylo, když tak opravte. Dík.
5.9.2016 9:12:54 Hlaďas Pěkné.
Pěkně jištěno ale peprné hlavně od 2.Q, sem tam je jemnej lišejník ale chyty a stupy jsou čisté. Myslím že VIIIb sedí. Jinak na konec veže není na platu se sláňákem ale ještě překrokem přes další hodiny a rajbasem n.v kde je i knížka a další slaňák.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Echt gold. Modré pondělí VIIc  (0.0.0000) Macecha Za pískovnou (Adršpach) 3 komentáře (27.1.2019)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Echt gold. Údolní cesta VIIIb  (0.0.0000) Macecha Za pískovnou (Adršpach) 2 komentáře (5.9.2016)
Normál. Západní III  (0.0.1974) Macecha Za pískovnou (Adršpach) 0 komentářů ()

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Kokša — Osamělá — Sova — Vechtrovna — Vekslák — Zelený menhir

FOTKY K VĚŽI

Modré pondělí 27.1.2019 | 1805x
michal


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.