CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Spektrum VIIIb  (Arnika — Jezerka — Adršpach)

popis: V údolní (JZ) stěně sokolíkem šikmo doprava a stěnou k 1.kruhu. Traverz stěnou vlevo ke spáře a tou ke 2. kruhu. Stěnou přes širokou polici do spárky a tou do vhloubení ke 3.kruhu. Traverz stěnou doleva a podél hrany stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 27.9.1989
autor: Vladislav Arnošt, A.Umlauf
charakter: stěna


věž: Arnika, obvod: Jezerka, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

3.7.2009 11:25:01 Hans Pěkné.
Pěkná stěnová cesta. Jednou tam Prťka hodil solidní tlamu, když nahoře urval nějaký velký květák, takže bacha co kdo bere :). Obtížnost sedí.
16.9.2011 11:18:45 Staník Normál.
Cestu jsme kdysi zkoušeli. K 1. Q to šlo, ale pak "vyschl" morál na traverzu. Nebylo nám jasné v jaké výšce traverzovat - pod kruhem nebo nadlézt a pak? Neuspěli jsme tak ani tak. Z těch co cestu lezli si nikdo nepamatoval jak přesně. Poradí někdo? Dík.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Náhorní II  (0.0.0000) Arnika Jezerka (Adršpach) 1 komentář (11.7.2016)
Pěkné. Spektrum VIIIb  (27.9.1989) Arnika Jezerka (Adršpach) 2 komentáře (16.9.2011)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Čekanka — Čučka — Héraklés — Hladová — Květák — Lájoš — Mařena — Prha chlumní — Pyramida — Ramses

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.