CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Pravá letní pohoda - Varianta VIIa (VIIa) RP: VIIa  (Křižácká stěna — Jižní věže — Křížový vrch)

popis: Stěnou přímo přes převis ke kruhu.
datum prvovýstupu: 0.0.0000
autor: neznámý
charakter: stěna | rajbas


věž: Křižácká stěna, obvod: Jižní věže, oblast: Křížový vrch
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

20.11.2012 14:44:40 Hlaďas Normál.
Uživatel cestu pouze hodnotil, nekomentoval.
6.11.2020 1:37:45 Lobino Echt gold.
Tak to v této nepříliš velké stěně už máme: 1. Pravá letní pohoda 2. Pravá letní pohoda - Varianta (napojuje se na předešlou zleva u kruhu) 3. Pravá letní pohoda - Varianta - Wu-Chan vir variant = (od Varianty se odpojuje nad převisem, kde je nový kruh v místě, kde se původní varianta dala zajistit betonovou smyčkou a tak vlastně dojišťuje starší cestu) 4. Karanténa, která začíná vpravo, křižuje Pravou letní pohodu v místě napojení Varianty u kruhy, který je teď společný pro tři cesty a na Wu-Chan vir variant se napojuje u jejího posledního kruhu Hlásím se o autorství prvovýstupu "Druhá vlna": nástup Karanténou (kruh), stěnou ke kruhu Pravé letní pohody, sestup Variantou k prvnímu kruhu Wu-Chan vir variant, po 15 cm smyčka, stěnou vzhůru (2. a 3. kruh cesty Wu-Chan vir variant), traverz doprava cestou Karanténa zpět ke kruhu Pravé letní pohody, stěnou a rajbasem na temeno. Ke konci už dost natejká a táhne lano... Ale moje srdcovka je stejně původní Varianta s krásným nástupem přes převis.

FOTKY

Pravá letní pohoda - Varianta 5.6.2014 | 2678x
Rencoš

CESTY NA VĚŽ

Echt gold. Karanténa VI  () Křižácká stěna Jižní věže (Křížový vrch) 2 komentáře (28.5.2020)
Normál. Pravá letní pohoda VI (VI) RP: VI  (28.6.1983) Křižácká stěna Jižní věže (Křížový vrch) 2 komentáře (20.11.2012)
Pěkné. Pravá letní pohoda - Varianta VIIa (VIIa) RP: VIIa  (0.0.0000) Křižácká stěna Jižní věže (Křížový vrch) 2 komentáře (6.11.2020)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Normál. Údolní V  (0.0.0000) Křižácká stěna Jižní věže (Křížový vrch) 2 komentáře (27.5.2019)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.