CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře. Politika pro každého VIIIb  (Brouk — Panoptikum — Adršpach)

popis: Pravou částí náhorní (SV) stěny vlevo (1. kruh) k šikmé spárce, tou a stěnou přímo (2. kruh) na vrchol.
datum prvovýstupu: 6.8.1989
autor: Petr Mocek a Karel Šimek, S. Lukavský
charakter: stěna


věž: Brouk, obvod: Panoptikum, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

23.7.2013 7:06:18 Jony Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.
Pro mě nepříjemný natahování. Pod 1. kruhem je urvaný kyz, naštěstí výš je další ještě, pak kus bočáku chybí, zase o něco výš je další. Až do spárky jsem byl teda skoro pořád napnutej. Vykřičník, pořádně nevím, možná jsem byl jen moc plný neočekávanýho napětí. Technicky jinak ale zajímavá cesta. V knížce pod názvem Politický referát.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Lety, pády, kotrmelce VIIIc  (20.7.1989) Brouk Panoptikum (Adršpach) 0 komentářů ()
Normál. Odřená IV  (28.10.1957) Brouk Panoptikum (Adršpach) 1 komentář (8.9.2016)
Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře. Politika pro každého VIIIb  (6.8.1989) Brouk Panoptikum (Adršpach) 1 komentář (23.7.2013)
 Severozápadní stěna V  (0.0.0000) Brouk Panoptikum (Adršpach) 0 komentářů ()
Normál. Schody do nebe VIIa přeskok: 1 (22.7.1989) Brouk Panoptikum (Adršpach) 0 komentářů ()
Normál. Snadná II  (0.0.0000) Brouk Panoptikum (Adršpach) 0 komentářů ()

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Beduín — Eliška — Hronovské věže — Koberce — Lavice — Pampeliška — Pohrobek — Průchodová — Řepa — Satelit — Skříň — Ťuhýk — Vejce — Alkron

FOTKY K VĚŽI

piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.