CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. My se nemýlíme VIIb  (Kyborg — Město — Adršpach)

popis: Od východu (vpravo od pravé údolní hrany) spárou na terasu, stavěním ke kruhu, stěnou a spárou ke 3. kruhu cesty Zmýlená Mildy Pražáka a tou na vrchol.
datum prvovýstupu:
autor: Stanislav Lukavský a Petr Mocek
charakter: rajbas | ruční spára


věž: Kyborg, obvod: Město, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

24.2.2017 9:48:31 Šáfa Pěkné.
Proces vymýšlení přelezu spáry nad kruhem je dlouhý, nebudu nikoho okrádat o zábavu popisem jak na něj. Jen napíšu, že se dají nalétat metry (ale bezpečně), aby se nakonec ukázalo, že to není takový hlavolam. Kdyby nebyla úvodní žábovka celkem zašlá, dal bych i dvě hvězdy.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. My se nemýlíme VIIb  () Kyborg Město (Adršpach) 1 komentář (24.2.2017)
Pěkné. Souboj těžkých vah VIIa  () Kyborg Město (Adršpach) 2 komentáře (14.9.2015)
Pěkné. Zmýlená Mildy Pražáka VIIb  (0.0.2007) Kyborg Město (Adršpach) 3 komentáře (9.10.2021)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.