CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Muchomůrky bílé VIIa  (Houbová — Vstupní obvod — Adršpach)

popis: Od JZ rozporem o blok, přepadem do stěny a tou k 1. kruhu. Zleva za hranu a podél ní ke 2. kruhu. Vpravo stěnou podél hrany na vrchol.
datum prvovýstupu: 0.0.1993
autor: Radan Pfeifer a Miloš Kaněra a Dušan Weis
charakter: stěna


věž: Houbová, obvod: Vstupní obvod, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

24.5.2012 11:16:21 Šáfa Normál.
Možná mi to jen vyloženě nesedlo (koneckonců nakonec jsem to zapytlil), ale na Křižáku by to mohlo být VIIIa? Kolmá až mírně převislá stěnovka po chytech úplně jak na protějším kopci. Rozpor není třeba.
20.8.2013 10:16:38 Šáfa
Asi to bude ještě o chlup těžší než těch VIIIa. Přivedl jsem si devítkového stěnového lezce, že si to dám na druhém konci. A odskakoval ve stejném místě jako já. Ani Makakovi o hodinu později to nesedlo a (prozatím) zapytlil shodně taky pod prvním.
21.7.2014 10:05:44 Šáfa
Makak odpytlil a souhlasí s komentářem ve vrcholovce, který tomu přisuzuje VIIIb.

FOTKY

Muchomůrky bílé 19.12.2013 | 2631x
Šáfa

CESTY NA VĚŽ

Echt gold. Lanýž VI  (4.11.1992) Houbová Vstupní obvod (Adršpach) 1 komentář (7.3.2017)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Normál. Muchomůrky bílé VIIa  (0.0.1993) Houbová Vstupní obvod (Adršpach) 3 komentáře (21.7.2014)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Normál. Z mezivěží IV  (0.0.1980) Houbová Vstupní obvod (Adršpach) 0 komentářů ()

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Babiččina lenoška — Dcerka — Dědečkova předkožka — Harry holič — Luňákovo hnízdo — Mezáč — Václav — Yamaha — Zilvar z chudobince

FOTKY K VĚŽI

Lanýž 7.3.2017 | 2849x
michal


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.