CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Klouzačka VIIb  (Kovář — Hvězda — Broumovské stěny)

popis: Od JV koutovou spárou a sokolíkem k 1. kruhu. Stěnou doprava na balkonek ke 2. kruhu. Stavěním a stěnou (3. kruh) n.v.
datum prvovýstupu: 18.6.1973
autor: J. Kuneš + Z. Machek, P. Obršál, D. Sádlo
charakter: rajbas | širočina


věž: Kovář, obvod: Hvězda, oblast: Broumovské stěny
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

7.11.2009 15:55:36 Hans Normál.
Klíč je v nástupový širočině, která se dá na druhým vzít i na sokola :). Jinak je to dost do kopce. Pak ještě výlezový rajbásek je dost zamešený a jsou v něm díry, který nevypadají úplně přirozeně.
17.11.2009 19:20:38 beny Pěkné.
No takový malý klíček je ještě v tom, že když se věž obejde zezadu, dá se prolézt do vnitřního prostoru a v něm doprava dolů a komínem se vytraverzuje až nad tím převisem spáry. Tuto variantu jsme objevili v roce 1996 a bohužel nás od posledního kruhu spláchl déšť. Od té doby to snad takto přelezl Martin Jenka (Vepř) a my se tam už nevrátili.
22.7.2011 16:43:50 saman4@seznam.cz Normál.
To Hans: Bohužel prvolezec se již nemůže bránit,neboť jej zasypala lavina. Ale můžu za něho prohlásit,že dírky ,které tam jsou vytvořila skutečně matka příroda,ač se ti to zdá divné. Howg

FOTKY

Klouzačka 17.11.2009 | 1989x
Hans

CESTY NA VĚŽ

Normál. Klouzačka VIIb  (18.6.1973) Kovář Hvězda (Broumovské stěny) 3 komentáře (22.7.2011)u cesty jsou vloženy fotky - 1x


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.