CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Echt gold. Hotelový účet IXa  (Ještěrovo křídlo — Jezerka — Adršpach)

popis: Nástup je na údolní straně. Rozporem v koutě a překrokem vpravo do spáry, tou (2 kruhy), vpravo stěnou na hranu a tou (3. kruh) na vrchol.
datum prvovýstupu: 21.5.1989
autor: Jaroslav Poul a Petr Blahna
charakter: rajbas | ruční spára


věž: Ještěrovo křídlo, obvod: Jezerka, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

12.9.2009 23:05:16 Alešák Echt gold.
Rozmanitá cesta - rozpor, sokolík, žabka, širší spára, traverz, oblá hrana... Spára je překrásná. Klíčová oblá hrana přímo nad kruhem. Jištění velmi dobré.

FOTKY

Hotelový účet 14.4.2010 | 2774x
Alešák

CESTY NA VĚŽ

Echt gold. Hotelový účet IXa  (21.5.1989) Ještěrovo křídlo Jezerka (Adršpach) 1 komentář (12.9.2009)u cesty jsou vloženy fotky - 1x

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Chameleon — Ještěrka — Michael Jackson — Opomenutá — Šavle — Šídlo — Vážka

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.