CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Epitaf VIIIc  (Hladová zeď — Panoptikum — Adršpach)

popis: Uprostřed SZ stěny mělkou spárou ke kruhu a vlevo spárou na temeno.
datum prvovýstupu: 16.9.1984
autor: Stanislav Lukavský, P. Zeiska
charakter: stěna | trhlina | sokolík


věž: Hladová zeď, obvod: Panoptikum, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

14.3.2012 14:50:28 paštik Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.
Podivnost, která je naštěstí ukrytá v kopcích. Koutek s mělkým oblým zářezem místo spáry. Jištění vysoko. Určitě kluci uměli a umí i dnes, a TR jsem tohle moc nepobral. Spíš vůbec.
22.3.2018 22:10:58 Alešák Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).
Rozkroj v hospodě půllitr napůl, naklop to trochu do převisu a máš Epitaf. "Kvalita" smyček rovněž podtrhuje jedinečnost téhle linky. Parádní lezení.

FOTKY

Epitaf 13.5.2012 | 3560x
Jony

CESTY NA VĚŽ

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Epitaf VIIIc  (16.9.1984) Hladová zeď Panoptikum (Adršpach) 2 komentáře (22.3.2018)u cesty jsou vloženy fotky - 1x

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Boubel — Boubelka — Cirkus — Cirkusácká stěna — Labyrint — Neznámá — Oltář — Schovanka — Šejk — Šlechtic

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.