CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Čtyřdenní VIIb  (Rychtář — Město — Adršpach)

popis: Od SV údolní spárou (1. kruh) na plató a vydatným stavěním ke 2. kruhu. Stavěním ze sedačky a sokolíkem ke 3. kruhu. Spárou na předvrchol a vpravo stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 10.8.1969
autor: Milan Fenik a Petr Rada, M. Rusý, B. Flegel
charakter: stěna | rajbas | sokolík


věž: Rychtář, obvod: Město, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

3.8.2015 10:07:10 Šáfa Pěkné.
Ozajstná pískařina. Nástupová spára je pěkná žába, výš pohodová širočina i s bambulí pod Q. Vydatné stavění jde ke 2.Q ve třech s babou navrchu v poho, zato u následujícího stavění ze sedačky už přituhne a sokolík je klíč (jde dobrá tenká lanovice). Výlezový rajb už zas jde.

FOTKY

Čtyřdenní 3.1.2016 | 2972x
lezecc

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Čtyřdenní VIIb  (10.8.1969) Rychtář Město (Adršpach) 1 komentář (3.8.2015)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Normál. Tanec dervišů VIIIa  (25.7.1998) Rychtář Město (Adršpach) 0 komentářů ()

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Abbé — Fortnýř — Hrobař — Malý konšel — Pošťák — Starosta — Štěpánská koruna — Velký konšel

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.