CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Echt gold. Čistá voda VIIIc  (Klepeto — Jezerka — Adršpach)

popis: Vlevo od západního rohu věže spárou na konec a vpravo stěnou k 1. kruhu. Stěnou podél hrany (2 kruhy) na pilíř. Vpravo stěnou (4. kruh) na vrchol.
datum prvovýstupu: 8.8.1992
autor: Petr Slanina a Stanislav Lukavský a Jiří Slavík, Z. Slaninová, Pavel Mádle
charakter: stěna | rajbas | ruční spára


věž: Klepeto, obvod: Jezerka, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

16.8.2012 10:23:41 Alešák Echt gold.
Lezeni zacina jiz v nastupove spare, ktera neni uplne zadarmo, ale nejake smyce jdou. Od 1.Q rajbas jako hrom, u druheho jeste o trochu tezsi. Z pilire pres 4.Q nasleduje pekna stenovka.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Echt gold. Čistá voda VIIIc  (8.8.1992) Klepeto Jezerka (Adršpach) 1 komentář (16.8.2012)
 Neklepe to VIIa  () Klepeto Jezerka (Adršpach) 0 komentářů ()

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Bedna — Kvíčala — Kyklop — Michael Jackson — Pavoučí — Protopapatakis — Rak — Skleněná koule — Šavle — Šavlička

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.