CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Ztráta důvěry VIIIb  (Černý opat — Ostrov — Adršpach)

opis: Z vnitřního prostoru na SV straně věže spárou na balkon, vpravo spárou a zářezem ke kruhu. Stěnou doleva na hranu a tou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 2.5.1989
autor: Stanislav Lukavský, J. Wiesner, S. Lukavská
charakter: ściana | ręczna rysa


wieża: Černý opat, obwód: Ostrov, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

28.3.2010 9:00:19 Hans Normalka.
Celkem markatní kout, viditelný z mnoha míst v Adru. Dá to práci, nalézt v komínech nástup, ale odměnou je nízký počet přelezů.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Ztráta důvěry VIIIb  (2.5.1989) Černý opat Ostrov (Adršpach) 1 komentarz (28.3.2010)

MAPA

OKOLICA

Goro — Angrešt — Babulík — Bazilišek — Carabus — Čertík — Čertova tchyně — Čertův švagr — Démon — Huňáč — Káča — Kristián — Mates — Mefisto — Mecheché — Nebesa — Pekelník — Peklo — Poskok — Skočná — Šejdíř — Telefonista — Tulák

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.