CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Vnitřní VI  (Blíženci — Město — Adršpach)

opis: SV stěnou doprava do okna a jím do vnitřního prostoru. Komínem (kruh) na balkon, vhloubením mezi vrcholy a komínem na vrchol.
data pierwszego wejścia: 30.8.1975
autor: Antonín Rousek a Milan Rusý
charakter: komin


wieża: Blíženci, obwód: Město, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

1.8.2011 9:23:02 Šáfa Normalka.
Opomíjená věž - za 41 let ve vrcholovce 10 zápisů, z toho 5x po prvovýstupu. Jinak 40 metrů komínaření a tři metry zahrádkaření, vlastně spíš hluboká orba. Po průlezu oknem 20 metrů komínem k něčemu, co vzdáleně připomíná slaňák a co nejspíš původně sloučilo k přivazování dobytka na pastvé, pak různými pohodovými přepady mezi komíny a žlabem. To vše je výborně zajištěno borovicemi po dvou max. třech metrech. Za bezpečí na dvě hvězdy, za dřinu celkově za nula.

ZDJĘCIA

Vnitřní 15.5.2014 | 2152x
michal

DROGI

Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze. Pod slaněním V  (2.10.1988) Blíženci Město (Adršpach) 2 komentarze (31.5.2020)
Normalka. Ponorková nemoc VIIIb  (15.8.2009) Blíženci Město (Adršpach) 1 komentarz (16.5.2014)
Normalka. Vnitřní VI  (30.8.1975) Blíženci Město (Adršpach) 1 komentarz (1.8.2011)zdjęcia - 1x
Normalka. Znamení jara VIIa  (31.3.2002) Blíženci Město (Adršpach) 1 komentarz (16.5.2014)

MAPA

OKOLICA

Arcteryx — Dalibor — David — Goliáš — Káňátko — Kelpie — Kohout — Kravinec — Mata horn — Mojžíš — Okrajová — Opatovická — Péro — Poštolka — Slepice — Sokolí jehla — Svatý Václav

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.