CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Vlčí spára VIIb  (Vlk — Království — Adršpach)

opis: V náhorní soutěsce vpravo od východního rohu esovitě zahnutou spárou na předvrchol. Cestou Zalomená spára na vrchol.
data pierwszego wejścia: 26.7.1970
autor: Stanislav Lukavský, J. Seifert, F. Rázl
charakter: ręczna rysa


wieża: Vlk, obwód: Království, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

16.4.2009 8:33:11 Jony Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
Už si nepamatuju jestli by tam šla nějaká velká lanovice či kinderkopf, ale možná v tomto případě hřích se tím zaobírat. Je nádherná a i trochu technická a přitom se dá lízt na jistotu, nic neskrývá. Je taková, jak se tváří.
17.4.2009 7:22:14 Hans Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
Krásná spára pro ty, co se nebojí :-). Je to vyrovnaný lezení odspodu až na vršek, pokud si dobře vzpomínám, žádná záludnost se tam neskrývá.

ZDJĘCIA

Vlčí spára 16.4.2009 | 1657x
Jony

Vlčí spára 16.4.2009 | 1618x
Jony

Vlčí spára 16.4.2009 | 1485x
Jony

DROGI

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Vlčí spára VIIb  (26.7.1970) Vlk Království (Adršpach) 2 komentarze (17.4.2009)zdjęcia - 3x
Normalka. Zalomená spára VIIb  (22.4.1961) Vlk Království (Adršpach) 3 komentarze (3.11.2015)

MAPA

OKOLICA

Myslivec — Růžička — Šípek — Zapomenutá

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.