CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Údolní VIIIa  (Žezlo — Na výsluní — Teplice)

opis: Za potokem naproti Skalní koruně spárou v řevisu na terasu, sokolíkem a vpr. na balkon k 1.Q, vpr. stěnou (2.Q) a žlabem (2Q) na předvrchol, spárou a stěnou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 0.0.1964
autor: K. Hauschke
charakter: rajbas | ręczna rysa | topór | dülfer


wieża: Žezlo, obwód: Na výsluní, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

31.8.2009 15:04:15 berny Fajne.
Pěkná, málo lezená, technická cesta. Nejtěžší je nastoupit přes převislou spáru. Odlez ke třetímu kruhu je hodně dlouhý, ale případná chyba v místě, kde žlábek přechází ve spáru by ještě vyšel nad zem.
3.10.2011 14:03:10 pavel_u@centrum.cz Fajne.
Cesta je to pěkná, k předchozímu komentáři bych jen dodal, že případný pád z pod třetího kruhu je asi nad zem, ale jistě přes rajbákovou polici pod druhým. A čtvrtý kruh se malým lidem špatně cvaká. Pavel Urbánek
12.10.2015 10:33:58 cervo Bardzo fajne.
krásne veľká línia podľa mňa bezpečná a dobre doistitelná. svižný nástup previslou žabovicou a luxusný sokolík s tutovým istením. zvyšok už po kruhoch, najskôr stienka, potom typicky Kokšova hravá širočinka. V sprievodcovi sa píše niečo o stavění pri 4.Q ale ide to úplne v pohode (VIIIa) zopár rajbuňkových krokov... vo vrcholovke je názov Kokšův sen
25.9.2019 14:15:11 Špajda Fajne.
O Kokšově snu jsme už nějakou dobu snili a vyplatilo se počkat na tu správnou konstelaci. Krásná dlouhá linie, kde se celou dobu leze. Za VIII bude i samotný výlez na vrchol, který je společný s Vítkovickou cestou udávané obtížnosti V. Při pohledu zdola může kromě nástupové spáry trochu strašit i převislý sokolík, ten je ale paradoxně asi nejlehčí částí cesty. "Kokšova hravá širočinka" je ve skutečnosti takový nejištěný širočinožlábek, takže dovnitř to nejde a venkem se nechce. Nebýt něj, svítily by určitě dvě hvězdy. Takhle dávám jednu a ještě pěkně staženou :-)
25.9.2019 22:07:22 Pavlík Bardzo fajne.
Dole chlapskej previs. Od druhého kruhu chlapskej odlez ke tretimu a pak chlapský cvakání čtvrtého kruhu. (Tam to vypadá, že byl kruh původně o pul metrů níže) A pak ješte ta stěnka na vrchol. Ve vrcholovce psáno za VIIa. Podle mě takový těžší VIIb (asi o dva stupně)

ZDJĘCIA

Údolní 12.10.2015 | 1924x
cervo

DROGI

Fajne. Korunovace IXb  (2.8.1988) Žezlo Na výsluní (Teplice) 1 komentarz (7.9.2015)
Bardzo fajne. Královské zálety VIIIc  (29.8.1981) Žezlo Na výsluní (Teplice) 2 komentarze (28.5.2014)zdjęcia - 1x
Fajne. Nad pohádkovou loukou VIIIc  (3.9.1980) Žezlo Na výsluní (Teplice) 3 komentarze (16.10.2009)
Fajne. Údolní VIIIa  (0.0.1964) Žezlo Na výsluní (Teplice) 5 komentarze (25.9.2019)zdjęcia - 1x
Normalka. Údolní VIIIa  (15.8.1964) Žezlo Na výsluní (Teplice) 0 komentarze ()
Normalka. Vítkovická V  (23.6.1962) Žezlo Na výsluní (Teplice) 0 komentarze ()


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.