CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Bardzo fajne. Strategická pozice VIIIc  (Střílna — Království — Adršpach)

opis: Od stěnou mezi JZ komínem a cestou Entův strop přes 2Q. pod převis 3Q. (křížíme E.s.) přes převis stěnou 4Q. a po hraně n.v.
data pierwszego wejścia: 0.0.2006
autor: Jiří Koutský a spol.
charakter: ściana


wieża: Střílna, obwód: Království, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

19.10.2016 9:10:11 Staník Bardzo fajne.
Pěkná stěna, dole díry, obliny, krutý převis a stěnka. Asi nejnáročnější je odlez od posledního na vrchol - k technickým obtížím se přidá i morál. Je to už déle co jsme to lezli, tak nějaké odchylky nevylučuji. Logická linka - je s podivem, že první cesta v této stěně E. s. se vyhnula spodním pasážím Strategicképozice.
19.10.2016 11:08:35 Šáfa
z knihy u Tošováka jsem si opsal následující: A.Kadlec stř. J.Koutský, 6.6.2004 - Z balkonu pod západní hranou JZ stěnou (5 kruhů) n.v. nelezl jsem, takže nevím, který počet kruhů sedí
20.10.2016 13:26:42 Staník
Správný počet kruhů bude asi dle knihy, je to fakt dýl co jsme to lezli. Popis dle knihy také OK, jen jsem se snažil lokalizovat vůči E.s. který se kříží, aby nebyl zmatek v kruzích.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Entův strop VIIb  (15.8.1981) Střílna Království (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Jihozápadní dvojspára IV  (19.7.1970) Střílna Království (Adršpach) 0 komentarze ()
Bardzo fajne. Jihozápadní komín IV  (19.7.1970) Střílna Království (Adršpach) 3 komentarze (11.7.2015)
Normalka. Komínem IV  (9.8.1962) Střílna Království (Adršpach) 0 komentarze ()
Bardzo fajne. Strategická pozice VIIIc  (0.0.2006) Střílna Království (Adršpach) 3 komentarze (20.10.2016)

MAPA

OKOLICA

Alchymista — Badera — Brixík — Houslařská — Irena — Jubilejní — Kašparidis — Mechová — Nepojmenovaná — Ostrostřelec — Otesánek — Pidivajzlík — Přemysl Otakar II. — Střelci — Štolba — Věž tří Meltů

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.