CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Stará cesta III  (Oltář — Skály - Supí skály — Teplice)

opis: Severovýchodní cestou na Kazatelnu na pilíř. Po římse doprava pod spáru a tou na blok. Stěnou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 14.7.1974
autor: Gustav Lamka, J. Seifert
charakter:


wieża: Oltář, obwód: Skály - Supí skály, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

28.7.2017 8:39:38 Špásik Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
Mě se to i celkem líbilo, na Kazatelnu lehkým kominkem pak prolézt plazivkou vpravo a asi nejvíce nepříjemné postavit se. Následně se člověk zapasuje do širočinokomína s odšlapy a souká se na blok, kde by se dalo zajistit odtud již lehce nv. Pro III lezce nevím a až po blok špatně jištěno tak raději ! ať s toho někdo nevypadne.

ZDJĘCIA

DROGI

Fajne. Černá hrana V  (18.5.1975) Oltář Skály - Supí skály (Teplice) 2 komentarze (8.10.2019)zdjęcia - 1x
Normalka. Pooperační šou V  (28.6.1992) Oltář Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentarze ()
Normalka. Prstýnkový traverz IV  (5.10.1996) Oltář Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentarze ()
Normalka. Saský komín VIIa  (14.8.1984) Oltář Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentarze ()
Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Stará cesta III  (14.7.1974) Oltář Skály - Supí skály (Teplice) 1 komentarz (28.7.2017)
Normalka. Šikmý traverz IV  (28.7.1977) Oltář Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentarze ()


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.