CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Stánikovy příhody VIIb  (Bondy — Vstupní rokle — Teplice)

opis: V údolní (JV) stěně zalomenou spárou ke kruhu, vlevo žlábkem a spárou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 11.7.1987
autor: Václav Sedmik a Aleš Obršál
charakter: szczelina | ręczna rysa


wieża: Bondy, obwód: Vstupní rokle, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

4.4.2011 21:36:18 Staník Fajne.
Žába, žába, trhlinka, žába Q a pak už to jde. Zasekl jsem se u trhlinky - zkrátka je tam jedno hlušší místo a dost jsem se zapotil (měl příhodu :-). Smyčky slušné, lanovice a trikovky. VK by mohla dodat vrcholovou knížku a slaňák (dobírák) na vrchol. Subjektivně spíš VIIc. Děkuji autorům že si na mě vzpoměli při pojmenovávání cesty :-)
25.7.2013 14:44:10 cervo Fajne.
Super špára po kruh od neho trochu nepríjemný žliabok. Vrcholovka aj zlaňák už sú hore.
4.6.2017 16:50:35 PetrN Fajne.
Parádní měňavá všemi tvary žabiček mazaná spára, několik bomber smyček. Pod kruhem jsem se nějak trochu zamýšlel, ale šla tam pěkná smyčka. Kruh jsem oblézal víceméně rovně, Žlab se mi nějak nelíbil. Škoda jen toho lišejníku nad kruhem. Doporučuju.

ZDJĘCIA

DROGI

Fajne. Stánikovy příhody VIIb  (11.7.1987) Bondy Vstupní rokle (Teplice) 3 komentarze (4.6.2017)


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.