CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Spirálová VIIa  (Štěně — Kamenec — Teplice)

opis: Jihovýchodní cestou na Psa na vnitřní plošinku. Překrokem vlevo na balkonek a sokolíkem ke kruhu. Doleva stěnou za hranu a stěnou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 28.10.1967
autor: Milan Rusý, J. Brych, J. Jüptner
charakter:


wieża: Štěně, obwód: Kamenec, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

30.9.2017 21:05:32 Páša Fajne.
Pěkná lehká cesta. Je zajímavý, že je složená ze dvou cest, kdy jedna je za IV a druhá za VI dohromady dávaj spirálovou za VIIa :D zvláštní to počty...
10.5.2020 9:50:36 Pivas Fajne.
Pěkná cesta. Cvaknutí kruhu byl docela boj s lanem. Jak je v tu chvíly ta věž tím lanem omotaná, tak to hrozně dře. Doporučuju zaštandovat po výlezu z komína. Já štandoval na kruhu protože sem měl strach že mě to lano strhne zpátky.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Jarní psycho IXb  (25.6.2006) Štěně Kamenec (Teplice) 0 komentarze ()
Normalka. Komisař Rex IXa  (11.10.2005) Štěně Kamenec (Teplice) 0 komentarze ()
Fajne. Spirálová VIIa  (28.10.1967) Štěně Kamenec (Teplice) 2 komentarze (10.5.2020)
Normalka. Východní spára VI  (0.0.1967) Štěně Kamenec (Teplice) 1 komentarz (19.11.2012)


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.