CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Skřipky a ukulele VIIa  (Lopuch — Skály - Supí skály — Teplice)

opis: U jižní hrany sokolíkovými zářezy ke kruhu, stěnou doprava a podél hrany na temeno.
data pierwszego wejścia: 23.8.2003
autor: Tomš Pýcha, T. Rail
charakter:


wieża: Lopuch, obwód: Skály - Supí skály, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

13.10.2019 1:29:43 BÍĎA Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
toto bych za VIIa určitě neviděl .Nebál bych se dát VIIc .Ke kruhu dobré okolo kruhu je to hodně přísné a následný rajbas na hraně už je opravdu daleko od kruhu a případný pád... no byl by to pěkný polet .
27.4.2020 15:30:40 glass@holice.cz Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.
Tak toto opravdu za VIIa neni , ke kruhu v pohodě ale dostat se na hranu je peknej kotel a ani pak neni vyhrano , jak píše Bída , nahoru daleko ( bez jištění ) a dolu taky.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Bažinec IXb  (9.6.1997) Lopuch Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentarze ()
Normalka. Prasečí stezka II przeskok: 1 (2.6.1997) Lopuch Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentarze ()
Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Skřipky a ukulele VIIa  (23.8.2003) Lopuch Skály - Supí skály (Teplice) 2 komentarze (27.4.2020)
Fajne. Žába na prameni VI  (17.7.2003) Lopuch Skály - Supí skály (Teplice) 1 komentarz (13.10.2019)
Normalka. Žabí pochod IXa  (9.6.1997) Lopuch Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentarze ()


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.