CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Pětiminutovka V (V) RP: V  (Ukazatel — Slavenské skály — Broumovské stěny)

opis: Od Z stěnou v šikmé římse šikmo doprava a podél pravé (údolní) hrany (kruh) na temeno.
data pierwszego wejścia: 30.6.1992
autor: Broněk Dlouhý, S. Beneš, L. Kubina
charakter: ściana


wieża: Ukazatel, obwód: Slavenské skály, obszar: Broumovské stěny
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

7.4.2009 22:09:03 beny Fajne.
Cesta bývá často vlhká a kartáč se bude hodit. Jinak pěkné.
2.9.2015 11:54:13 Mešák Fajne.
První kroky jsou peklo, musí se to vzít za takovou plytkou dírku. Pak už se to ale každým dalším krokem zlehčuje... Nad kruhem jdou kevlarkou provázat hodiny. Kartáč jsem s sebou sice neměl, ale vřele ho doporučuju.
6.9.2019 21:29:08 Joe Fajne.
Pěkná, jen i ta plytká dírka byla zarostlá mechem.

ZDJĘCIA

DROGI

Fajne. Pětiminutovka V (V) RP: V  (30.6.1992) Ukazatel Slavenské skály (Broumovské stěny) 3 komentarze (6.9.2019)


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.