CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Bardzo fajne. Odpolední laskominka VIIIa  (Laňka — Město — Adršpach)

opis: SV hranou (3 kruhy ) na vrchol.
data pierwszego wejścia: 0.0.2008
autor: Petr Mocek s druhy
charakter: rajbas


wieża: Laňka, obwód: Město, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

21.5.2010 16:54:56 Skobič Bardzo fajne.
Hezká cesta, kde se leze hned od začátku. A u výlezu nevyměknout v adršpašských "převisech" :-)
21.5.2010 20:20:49 Staník Fajne.
Trochu smíšené pocity - začátek je vosolenej a jsou tam vyšlapný lavórky. Je to prostě matrošem a okolní bažinou - asi stále vlhké klima - jedná se o severní hranu. Nejtěžší je nástup - bouldřík a poměrně vysoko ale s dobrým dopadem. Dále moc pěkná technická ladička. Myslím, že kdo překoná začtek měl by zvládnout i zbytek. Obtížnost spíš VIIIb (c).
11.8.2014 16:39:24 hans1996 Bardzo fajne.
pičovinky z bažinky dokáží vždy překvapit
29.8.2016 16:32:54 birkof Normalka.
Cesta už je dost zničená. Stále lezitelná, ale bohužel už to není žádná krása. Nejtěžší je nástup a poslední krok na vrchol. Tam je to o morálu a případný pád by nebyl dobrý. Samotný vrchol nelze doporučit z důvodu ne zcela bezpečného a důvěryhodného slaňovacího hřebu ze šedesátých let. Nutná výměna. Lezecky je to těžší než napsaných VIIIa. Pro středně velkého lezce 180 cm jsou tam hlavně na začátku hodně těžké kroky ještě pod prvním kruhem. Pak odlezl od něho a přelez druhého jsou taky těžké. Celkově se obtížnost blíží spíše k VIIIc.

ZDJĘCIA

Odpolední laskominka 17.2.2012 | 1943x
lezecc

DROGI

Bardzo fajne. Odpolední laskominka VIIIa  (0.0.2008) Laňka Město (Adršpach) 4 komentarze (29.8.2016)zdjęcia - 1x
Normalka. Polední VIIa  (6.8.1964) Laňka Město (Adršpach) 0 komentarze ()

MAPA

OKOLICA

Grizzly — Špalek — Šplhačka — U kloboučníků — Želva

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.