CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Obsouška VIIb  (Ptákojeb lesní — Vstupní obvod — Adršpach)

opis: Mezi Ptákojebem lesním a Kozákem dubovým komínem k 1. kruhu. Vlevo podél spárky ke 2. kruhu, vlevo žlábkem a stěnou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 13.6.1998
autor: Štěpán Gereg a Petr Mocek
charakter: ściana


wieża: Ptákojeb lesní, obwód: Vstupní obvod, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

22.6.2009 19:20:50 Alešák Normalka.
V komíně stéká zelený kekel, mezi kruhy je oblá police s 2-30cm humusu (záleží, kolik let cestu nikdo nelezl) a nad 2.Q napoví název cesty. Ideální cesta pro ty, kteří v Ádru nehledají pěkné lezení, nýbrž dobrodružství.
21.8.2010 5:36:48 Jony Normalka.
V Obsoušce byla včera pracovní četa, která provedla hrubý úklid. Koho borovice zláká přijde snad o nejhezčí technické kroky v cestě :) Kdo se nechce zdržovat slaněním může se podle návodu Petra Mocka proskočit na houby, hned vedle roste Kozák dubový.
22.8.2010 21:43:02 nosicek Normalka.
Měl jsem "lepší" konec lana, takže zase s rezervou, ale přišlo mi to jako docela schůdný (po tom, co to Jony očistil), jen se nepřestávat modlit, že ustřelí kecka. Opřít se o borovici by byla asi vážně škoda, čisté nalezení do žlábku stojí za to ;-)

ZDJĘCIA

Obsouška 23.8.2010 | 1697x
nosicek

Obsouška 23.8.2010 | 1699x
nosicek

DROGI

Normalka. Obsouška VIIb  (13.6.1998) Ptákojeb lesní Vstupní obvod (Adršpach) 3 komentarze (22.8.2010)zdjęcia - 2x
Normalka. Otavy V  (24.7.1999) Ptákojeb lesní Vstupní obvod (Adršpach) 1 komentarz (26.8.2010)

MAPA

OKOLICA

Bonbonek — Kozák dubový — Old Shaterhand — Pazourek — Sam Hawkins — Standokan — Stoprocentní věž — Šenkýřka — Varle — Vinnetou

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.