CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Nevěřících III  (Ateista — Skály - Supí skály — Teplice)

opis: JV spárou na pilíř a stěnou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 28.7.2002
autor: Jiří Kulda, Z. Spůra, J. Brejtr
charakter:


wieża: Ateista, obwód: Skály - Supí skály, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

24.5.2016 19:03:25 beny Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.
Dvoje churé hodinky, vysoký krok, zamešené. Se 180 cm výrazný výškový handicap.
28.7.2017 8:32:43 Špásik Normalka.
S tím vykřičníkem nevím. Ale ne pro III lezce. Já mám 172 cm a oblez na polici jsem řešil více zprava do hodin jsem z pilíře nedosáhl. Pak jsem se překulil vlevo a už jen šlapat na třetí po skoněné skále s rukama v plytných spoďácích.

ZDJĘCIA

DROGI

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Nevěřících III  (28.7.2002) Ateista Skály - Supí skály (Teplice) 2 komentarze (28.7.2017)
 Sraz důchodců V  (30.8.2008) Ateista Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentarze ()


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.