CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Náhorní VI przeskok: 2 (Supí šťít — Skály - Supí skály — Teplice)

opis: Od východu libovolnou spárou nebo komínem (všechny varianty vylezeny) na pilíře. Vindyšovou cestou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 25.8.1964
autor: Ivo Jirásek a Václav Jirásek
charakter:


wieża: Supí šťít, obwód: Skály - Supí skály, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

14.10.2015 13:24:50 Špásik
Skákal jste to někdo? Už jsem se tam byl podívat a příjde mi to jako hodně nepříjemný skok "do kopce" bez vize madla nebo dobrého doskoku. Předem díky.
14.10.2015 13:41:18 shama Normalka.
Měl jsem z toho obdobný pocity a tak jsme přeskok nakonec postavili. Ve stěně pak už člověk nějaký dírky, který by se dali při skoku udržet, našel, ale dát to OS musí bejt mazec. Krásnej je závěrečnej výlez, jen to je hrozně zališejníkovaný.
14.10.2015 15:36:40 beny Fajne.
Před 20ti lety jsme tam bojovali také. Přeskok jsme "samozřejmě" nedali. A postavili jsme to z komína trochu níž vpravo, aby to mohla být alespoň "lidská" varianta. Bohužel asi není. Vrcholová hrana nádherná, ale stále bujný mech.... tento výkon jsme tenkrát hodnotili za III. Za hranu dávám jednu kometu.
14.10.2015 17:59:43 shama
Měl jsem z toho obdobný pocity a tak jsme přeskok nakonec postavili. Ve stěně pak už člověk nějaký dírky, který by se dali při skoku udržet, našel, ale dát to OS musí bejt mazec. Krásnej je závěrečnej výlez, jen to je hrozně zališejníkovaný.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Hladová VI przeskok: 2 (25.8.1964) Supí šťít Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentarze ()
Normalka. Jiráskova VI  (25.8.1964) Supí šťít Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentarze ()
Fajne. Náhorní VI przeskok: 2 (25.8.1964) Supí šťít Skály - Supí skály (Teplice) 4 komentarze (14.10.2015)
Normalka. Titulní stránka VIIIb  (28.5.2005) Supí šťít Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentarze ()
Normalka. Vindyšová VIIa przeskok: 2 (25.8.1964) Supí šťít Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentarze ()


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.