CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. My se nemýlíme VIIb  (Kyborg — Město — Adršpach)

opis: Od východu (vpravo od pravé údolní hrany) spárou na terasu, stavěním ke kruhu, stěnou a spárou ke 3. kruhu cesty Zmýlená Mildy Pražáka a tou na vrchol.
data pierwszego wejścia:
autor: Stanislav Lukavský a Petr Mocek
charakter: rajbas | ręczna rysa


wieża: Kyborg, obwód: Město, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

24.2.2017 9:48:31 Šáfa Fajne.
Proces vymýšlení přelezu spáry nad kruhem je dlouhý, nebudu nikoho okrádat o zábavu popisem jak na něj. Jen napíšu, že se dají nalétat metry (ale bezpečně), aby se nakonec ukázalo, že to není takový hlavolam. Kdyby nebyla úvodní žábovka celkem zašlá, dal bych i dvě hvězdy.

ZDJĘCIA

DROGI

Fajne. My se nemýlíme VIIb  () Kyborg Město (Adršpach) 1 komentarz (24.2.2017)
Fajne. Souboj těžkých vah VIIa  () Kyborg Město (Adršpach) 2 komentarze (14.9.2015)
Fajne. Zmýlená Mildy Pražáka VIIb  (0.0.2007) Kyborg Město (Adršpach) 2 komentarze (20.10.2010)


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.