CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Mrtvička VIIIa  (Jubilejní — Království — Adršpach)

opis: Uprostřed údolní (SZ) stěny spárou na balkon a vlevo stěnou ke kruhu. Stavěním ze sedačky, vlevo stěnou a po hraně na vrchol.
data pierwszego wejścia: 16.8.1984
autor: Petr Mocek a Stanislav Lukavský
charakter: ściana | ręczna rysa


wieża: Jubilejní, obwód: Království, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

11.8.2009 11:50:24 Hans Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
Dole úzká žába kde jdou dobrý smyčky. Z konce spáry neradno padat, byla by to asi zem. Z balkónu zajímavý zvedy, ale pod kruhem jsou velký hodiny.
11.8.2009 16:45:49 Lenin Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
Smyce jsou dobré, ale hůře se zandavají, je dobré sebou mít šťouradlo na napěchování smyce dovnitř.
26.8.2009 12:03:40 lezecc Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
Ze spodu vypadá spárka dost nevlídně a člověl přemýšlí jestli se tam vůbec vejde ruka, zdání naštěstí klame.Výlez z jeskynky je malinko nepříjemný, menší ruka vyhrává , je lepší moc nepřemýšlet a udělat pár rychlých zdvyhů do dobrý žáby, tam už jen opatrně s padáním... odlez z balkonu poskytuje ještě zajímyvý baletní variace. Postavení u kruhu by se asi při troše trpělivosti dalo vymyslet?I když spára z cesty dost naláká moc přelezů nemá...
5.10.2011 23:05:02 Alešák Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
Spodek je teda hodně tenoučká žába. Nebo mám velký ruce. Smyce napěchovat jdou, ale stojí to dost sil. Z balkónku pak elegantní vlnění ke kruhu a pak tradá na vrchol. Stavění se dá přelézt čistě trochu zprava za cca VIIIc (tuto část jsem lezl na druhém).

ZDJĘCIA

Mrtvička 13.8.2009 | 1670x
Hans

Mrtvička 11.8.2009 | 1902x
Hans

DROGI

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Mrtvička VIIIa  (16.8.1984) Jubilejní Království (Adršpach) 4 komentarze (5.10.2011)zdjęcia - 2x
Normalka. Po lávce V  (19.8.1961) Jubilejní Království (Adršpach) 0 komentarze ()
Fajne. Přeskok IV przeskok: 1 (14.6.1980) Jubilejní Království (Adršpach) 1 komentarz (11.7.2015)
Normalka. Směšné pohyby VIIc  (13.8.1984) Jubilejní Království (Adršpach) 0 komentarze ()

MAPA

OKOLICA

Brixík — Kašparidis — Nepojmenovaná — Ostrostřelec — Otesánek — Pidivajzlík — Střelci — Střílna — Věž tří Meltů

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.