CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Motýlí hra V  (Ryba nebo pták — Záboř — Teplice)

opis: V levé části průchodu (od SZ) spárkou nebo komínem na balkon a po pilíři (1. kruh) na jeho temeno. Přepadem a stěnou (2. kruh) na vrchol.
data pierwszego wejścia: 3.8.2003
autor: Ivana Jánská a Martin Němec, B. Sedláčková
charakter:


wieża: Ryba nebo pták, obwód: Záboř, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

7.8.2016 21:36:54 Páša Fajne.
Ve vrcholovce je psaná jako VIIa s otaznikem. Osobně si myslím, že VI by tomu slušelo nejvíc. Parádní výhled a místo slanění se dá přeskákat na zadní masiv.
25.8.2019 22:24:33 Karlos Fajne.
Jak bylo řečeno, ve vrcholové knížce je VIIa s otazníkem. Já bych s tímto hodnocením klidně i souhlasil, protože rajbáček u druhého kruhu dokáže potrápit.

ZDJĘCIA

DROGI

Fajne. Jaký si to uděláš, takový to máš VIIa  (1.10.2004) Ryba nebo pták Záboř (Teplice) 2 komentarze (21.7.2017)
Fajne. Motýlí hra V  (3.8.2003) Ryba nebo pták Záboř (Teplice) 2 komentarze (25.8.2019)
Fajne. Motýlí hra – Pes tu chcíp V  (3.8.2003) Ryba nebo pták Záboř (Teplice) 1 komentarz (8.7.2016)
Fajne. Výmyk je základ VIIb  (1.8.2004) Ryba nebo pták Záboř (Teplice) 2 komentarze (6.9.2018)


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.