CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Mateřské povinnosti VIIIa  (Julián — Ostrov — Adršpach)

opis: Vlevo od Hradecké cesty komínem mezi Julianem a pilířem, překrokem do stěny a tou vpravo (kruh) na vrchol.
data pierwszego wejścia: 23.8.1997
autor: Ivo Wondráček, J.Herbs
charakter: ściana | rajbas | komin


wieża: Julián, obwód: Ostrov, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

10.3.2012 9:18:06 Iwoš Normalka.
Uživatel cestu pouze hodnotil, nekomentoval.
24.2.2014 10:20:54 Alešák Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
Překrok a stěnka ke kroužku vypadají jako zlo, ale nakonec to tak strašné není. Odlez na vrchol vypadá, jako že to tak strašné není, ale je to docela zlo. Stěnka je trochu špinavá, celkem usoluje, samá oblina a pár metrů pod kruhem tam straší balkón. 2. přelez.
30.5.2016 8:59:53 Hans Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.
Sic z pozice druholezce, ale pod kruhem nepříjemný a spadnout by se určitě nevyplatilo. Též jak píše Alešák, výlez na vršek je ještě celkem lezení s plácáním oblin a nohama v lišejníku....přelezy stále jednomístné číslo. Ve vrcholovce psáno "pouze" za VIIb.

ZDJĘCIA

Mateřské povinnosti 30.5.2016 | 2622x
Jony

Mateřské povinnosti 24.2.2014 | 3051x
Alešák

DROGI

Fajne. Hradecká VI  (10.5.1964) Julián Ostrov (Adršpach) 4 komentarze (30.5.2016)
Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Mateřské povinnosti VIIIa  (23.8.1997) Julián Ostrov (Adršpach) 3 komentarze (30.5.2016)zdjęcia - 2x
Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Vzpomínka na Zdeňka VIIa  () Julián Ostrov (Adršpach) 1 komentarz (14.8.2018)

MAPA

OKOLICA

Bazilišek — Bukanýr — Čertík — Čertova tchyně — Dingo — Domovník — Džunka — Fregata — Hrouda — Chobot — Ještěrka — Klusáček — Korál — Kristián — Lucius — Lupič — Nebesa — Ostrovní — Pálavská — Pašerák — Pekelník — Peklo — Poskok — Pusina — Robinson — Rohatá — Saská placka — Skunk — Telefonista — Útes — Věž u Lucia — Věž Waltera Bonattiho — Všední

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.