CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Lachtaní VIIa  (Pavoučí — Jezerka — Adršpach)

opis: Cestou Kamarádská ke kruhu, od něj doprava a žlábkem ke 2.kruhu. Stěnou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 0.0.2001
autor: neznámý
charakter: rajbas | ręczna rysa


wieża: Pavoučí, obwód: Jezerka, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

10.8.2009 9:31:37 Šáfa Normalka.
Není to na vykřičník, je to bezpečné (zvlášť s hodně vysoko omotanou borovicí na nástupu), ale rozhodně to není k doporučení. Dolezový rajbák neskutečně solí. K zápisu do knížky mi pomohl slaňák, na který od 2.kruhu už jde dosáhnout (dobrý pískař má s kruhem ... vždyť to znáte :-)
9.12.2009 7:40:15 Iwoš Fajne.
Mě se to docela líbilo. Kolem druhýho a od něj se musí trochu lízt, ale síla není potřeba. A odjištěný je to na Ádr slušně. To Fernet Stock naproti, to je jiný kafe.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Kamarádská VI  (3.9.1975) Pavoučí Jezerka (Adršpach) 1 komentarz (8.12.2009)zdjęcia - 1x
Fajne. Lachtaní VIIa  (0.0.2001) Pavoučí Jezerka (Adršpach) 2 komentarze (9.12.2009)

MAPA

OKOLICA

Drobeček — Fundament — Hraboš — Kladrubská — Klepeto — Kvíčala — Kyklop — Pegas — Protopapatakis — Rak — Sedlová — Skleněná koule — Šavle — Šavlička — Škorpion — Titan — Turek

ZDJĘCIA

Kamarádská 7.6.2013 | 1466x
Šáfa


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.